برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس “قدم های بی قرار2” در لارستان

دومین نمایشگاهی انفرادی امیر قیومی (عضو باشگاه عکاسان جوان ) هنرمند لارستانی با عنوان «قدم‌های بی‌قرار 2» با موضوع پیاده روی اربعین از 12 الی 18 مهرماه 1399 در نگارخانه سبز در استان فارس شهرستان لارستان گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه (عکس) عکسها در ابعاد 50 در70 و 100 در 70 با عکاس امیر قیومی با موضوع پیاده روی اربعین زائران امام حسین (ع) به نمایش در می‌آید.آثار ثبت شده با دوربین حرفه ای و دوربین موبایل , به صورت تک عکس و مجموعه عکس طی سال های 1393 الی 1398 در مسیر نجف – کربلا ثبت شده است . اولین نمایشگاه انفرادی عکس ” قدم های بی قرار” در سال 1394 در شهرستان لارستان برگزار شده است.

(لارستان یکی از شهرستان‌های جنوبی استان فارس است.)

امیر قیومی متولد ۱۳۶۳ دارای مدرک دانشگاهی مهندسی صنایع و مدرک فنی حرفه ای عکاسی است . آثار وی تاکنون درنمایشگاه‌ها و مسابقه‌های مختلف کشوری راه پیدا کرده و برگزیده شده است.

این نمایشگاه از12 الی 18 مهرماه 1399 از ساعت 30:18الی 22 شب در نگارخانه سبز واقع در استان فارس ، شهرستان لارستان ، شهر جدید دایر میباشد .

لازم به ذکر است که به علت بیماری کرونا , افتتاحیه برگزارنمیشود و جهت حفظ سلامتی افراد , حضور در نمایشگاه با ماسک امکان پذیر می باشد .

اربعین _برگزاری نمایشگاه انفرادی عکس "قدم های بی قرار2" در لارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن